Supernatural RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Рекламирайте форума си
  Дискотека Icon_minitimeНед Юли 24, 2011 9:12 pm by Елена Гилбърт

» Създаване на езически бог
  Дискотека Icon_minitimeНед Май 01, 2011 3:28 am by Ан Фреър

»  Гора
  Дискотека Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 4:06 am by Елизабет Хауърд

» Флууд : )
  Дискотека Icon_minitimeПет Апр 22, 2011 1:31 pm by Clear Bennet

» Търся си РП другарче
  Дискотека Icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 12:12 am by Елена Гилбърт

» Създаване на ангел
  Дискотека Icon_minitimeСря Апр 06, 2011 11:45 pm by Ан Фреър

»  Дискотека
  Дискотека Icon_minitimeСря Апр 06, 2011 5:43 am by Томас Минели

» На горещия стол 4.4 - Евър и Ан Фреър
  Дискотека Icon_minitimeСря Апр 06, 2011 3:59 am by Евър

» Търся си гадже
  Дискотека Icon_minitimeВто Апр 05, 2011 3:38 am by Адриана

Top posters
Ан Фреър
  Дискотека Vote_lcap  Дискотека Voting_bar  Дискотека Vote_rcap 
Алисън Блекбърн
  Дискотека Vote_lcap  Дискотека Voting_bar  Дискотека Vote_rcap 
Елизабет Хауърд
  Дискотека Vote_lcap  Дискотека Voting_bar  Дискотека Vote_rcap 
Clear Bennet
  Дискотека Vote_lcap  Дискотека Voting_bar  Дискотека Vote_rcap 
Никол Далия ♥
  Дискотека Vote_lcap  Дискотека Voting_bar  Дискотека Vote_rcap 
Дийн Уинчестър
  Дискотека Vote_lcap  Дискотека Voting_bar  Дискотека Vote_rcap 
Сам Уинчестър
  Дискотека Vote_lcap  Дискотека Voting_bar  Дискотека Vote_rcap 
Мати Джеймс
  Дискотека Vote_lcap  Дискотека Voting_bar  Дискотека Vote_rcap 
Кейти
  Дискотека Vote_lcap  Дискотека Voting_bar  Дискотека Vote_rcap 
Ви Фреър
  Дискотека Vote_lcap  Дискотека Voting_bar  Дискотека Vote_rcap 

 

  Дискотека

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Ан Фреър
Ловец
Ловец
Ан Фреър


Брой мнения : 257
Reputation : 0
Join date : 20.03.2011
Местожителство : Somewhere behind you..

Роул Плей
Най-важното за героя:

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Дискотека     Дискотека Icon_minitimeПон Мар 21, 2011 12:19 am

Тук се намира дискотеката.
Върнете се в началото Go down
https://supernatural-rpg-bg.bulgarianforum.net
Томас Минели
Вампир
Вампир
Томас Минели


Брой мнения : 10
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека Icon_minitimeПет Апр 01, 2011 4:33 am

Озовах се в дискотеката.Първият ми ден в града - реших да се напия ,а после да хвана някое заблудено момиче и да го пресуша.Като цяло това бе плана ми за вечерта.Влязох вътре ,а навсякъде имаше напити тийнейджъри с толкова много кръв.Ъгх ,спомних си за дните ,когато имах толкова голям апетит ,че за цялата вечер можех да изпия кръвта на всеки един от тези тук...Насочих се към бара ,като седнах.
-Едно уиски. - погледнах бармана - И по-бързо.
Огледах се наоколо и забелязах ,че до мен седеше едно красиво момиче ,което явно е решило да се позабавлява днес.Хм ,може ми тя щеше да бъде късметлийката попаднала на мен.
-Ъгх...тези бармани ми лазят по нервите.Толкова за бавни ,как да се напия по този начин?! - заговорих я ,а тя ме погледна.
Върнете се в началото Go down
Алисън Блекбърн
Човек
Човек
Алисън Блекбърн


Брой мнения : 168
Reputation : 0
Join date : 20.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя: ББащата на Али е бил ловец, който загубва живота си, когато тя е на 14 но до Али достига информацията че е получил сърдечен удар. Тя разбира се не вярва на чутото. Близначката и – Евър бяга от вкъщи, опитвайки се да разреши мистерията около смъртта на баща и. Майка и се жени повторно, но Ал не се разбира с доведения си баща, затова решава да последва примера на Евър. Тя идва тук, търсейки отговори за случилото се с баща си.

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека Icon_minitimeПет Апр 01, 2011 4:38 am

Реших малко да разпусна в дискотеката. Да се понапия и както казват "после кой ще ме прибира"?! Но разбира се винаги ще има някой очтив младеж да ме закара до нас, така че не ми беше голям проблем. Настаних се на баа и забелязах симпатично момче до мен. То ми каза, че барманите били много бавни и така нямало как да се напие. Явно беше нук по същата причина по която бях и аз.
- Като се замисля, си прав. - засмях се и си поручах уиски.
Върнете се в началото Go down
Томас Минели
Вампир
Вампир
Томас Минели


Брой мнения : 10
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека Icon_minitimeПет Апр 01, 2011 4:41 am

Скоро уискитата дойдоха.Взех чашата си ,като отпих една глътка и казах:
-Ъгх ,най-накрая.
Погелднах чашата някак си втренчено ,след което отпих една глътка.
-Е ,как се казваш? - обърнах се към нея и я попитах.
Върнете се в началото Go down
Алисън Блекбърн
Човек
Човек
Алисън Блекбърн


Брой мнения : 168
Reputation : 0
Join date : 20.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя: ББащата на Али е бил ловец, който загубва живота си, когато тя е на 14 но до Али достига информацията че е получил сърдечен удар. Тя разбира се не вярва на чутото. Близначката и – Евър бяга от вкъщи, опитвайки се да разреши мистерията около смъртта на баща и. Майка и се жени повторно, но Ал не се разбира с доведения си баща, затова решава да последва примера на Евър. Тя идва тук, търсейки отговори за случилото се с баща си.

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека Icon_minitimeПет Апр 01, 2011 4:47 am

- Нямам намерение да споделям лична информация все още. - засмях се и отпих от уискито си.
Бях решила да се правя на потайна .. отодавна не го бях правила, а го обичах..
- Та теб какво те води насам? - попитах и се усмихнах игриво.
Подпрах се на бара и надникнах назад към денсинга. Нямах намерение да излизам да танцувам тазинощ, но ако пуснехха любимата ми песен нямаше да откажа.
Върнете се в началото Go down
Томас Минели
Вампир
Вампир
Томас Минели


Брой мнения : 10
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека Icon_minitimeПет Апр 01, 2011 4:49 am

-Ами...причините са няколко. - погелднах я.
-Алкохола ,уискито ,и напиването. - ухилих се.
-Стига де ,какво като ми кажеш името си?Да не би да те изям! - засмях се.Харесваше и да иронизирам по този начин ,защото можех да го направя всеки момент...
Върнете се в началото Go down
Алисън Блекбърн
Човек
Човек
Алисън Блекбърн


Брой мнения : 168
Reputation : 0
Join date : 20.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя: ББащата на Али е бил ловец, който загубва живота си, когато тя е на 14 но до Али достига информацията че е получил сърдечен удар. Тя разбира се не вярва на чутото. Близначката и – Евър бяга от вкъщи, опитвайки се да разреши мистерията около смъртта на баща и. Майка и се жени повторно, но Ал не се разбира с доведения си баща, затова решава да последва примера на Евър. Тя идва тук, търсейки отговори за случилото се с баща си.

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека Icon_minitimeПет Апр 01, 2011 5:00 am

- Не мога да бъда сигурна. - направих подозрителна физиономия.
- Ще ми се помолиш ли? - засмях се и погледнах към шачата си, след което отново отпих.
Можех така да си играя но нямахх намерениеда го правя. Просто щях да го накарам да каже думичсата "моля". Отодавна не се бях забавлявала на чужда сметка ..
Върнете се в началото Go down
Томас Минели
Вампир
Вампир
Томас Минели


Брой мнения : 10
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека Icon_minitimeПет Апр 01, 2011 5:07 am

-Ами...съжелявам ,че ще те разочаровам ,но аз никога не се моля.
Усмихнах се.
-Ако искаш ми го кажи де.Аз така или иначе ще го разбера.
Намигнах й и отпих още една глътка...
Върнете се в началото Go down
Алисън Блекбърн
Човек
Човек
Алисън Блекбърн


Брой мнения : 168
Reputation : 0
Join date : 20.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя: ББащата на Али е бил ловец, който загубва живота си, когато тя е на 14 но до Али достига информацията че е получил сърдечен удар. Тя разбира се не вярва на чутото. Близначката и – Евър бяга от вкъщи, опитвайки се да разреши мистерията около смъртта на баща и. Майка и се жени повторно, но Ал не се разбира с доведения си баща, затова решава да последва примера на Евър. Тя идва тук, търсейки отговори за случилото се с баща си.

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека Icon_minitimeПет Апр 01, 2011 5:10 am

- Хаха, защо си толкова сигурен. - засмях се.
- Както и да е. нека минем на друга тема. Като например какво правиш тук сам?
Повдигнах вежда и отпих от чашата си.
Върнете се в началото Go down
Томас Минели
Вампир
Вампир
Томас Минели


Брой мнения : 10
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека Icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 2:16 am

-Не е ли очевидно?
Повдигнах вежда ,като отпих още една глътка от чашата.
-Искам да се напия.
Усмихнах се ,след което изпих последната глътка от чашата.
-Ей барманчето ,защо направя не подадеш една бутилка уиски ,а?И моля те този път по-бързо... - погледнах го ,след което върнах погледът си към момичето.
-Така де...изнервям се когато си говоря с някой и незнам името му.Кажи го най-накрая.
Върнете се в началото Go down
Алисън Блекбърн
Човек
Човек
Алисън Блекбърн


Брой мнения : 168
Reputation : 0
Join date : 20.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя: ББащата на Али е бил ловец, който загубва живота си, когато тя е на 14 но до Али достига информацията че е получил сърдечен удар. Тя разбира се не вярва на чутото. Близначката и – Евър бяга от вкъщи, опитвайки се да разреши мистерията около смъртта на баща и. Майка и се жени повторно, но Ал не се разбира с доведения си баща, затова решава да последва примера на Евър. Тя идва тук, търсейки отговори за случилото се с баща си.

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека Icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 4:19 am

-Добре де, Али се казвам. Съкратено е от Алиисън. - усмихнах се.
- Ти как се казваш? - попитах и отпих от уискито си.
Той вече бе изпил своето, затова се засрамих, надигнах чашката си и поръчах още една на бармана. Щях да се напия! Такива ми бяха плановете и никой и нищо не можеше да ми попречи да го направя!
Върнете се в началото Go down
Томас Минели
Вампир
Вампир
Томас Минели


Брой мнения : 10
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека Icon_minitimeНед Апр 03, 2011 4:31 pm

Хубаво име... - замислих се. - И как да те наричам ,Али или Алисън? - попитах.
-А аз се казвам Том ,съкратено от Томас. - усмихнах се.
В скоро време барманът дойде с бутилката ,а аз я взех от ръцете му ,отворих я и отпих голяма глътка направо от нея.
Върнете се в началото Go down
Алисън Блекбърн
Човек
Човек
Алисън Блекбърн


Брой мнения : 168
Reputation : 0
Join date : 20.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя: ББащата на Али е бил ловец, който загубва живота си, когато тя е на 14 но до Али достига информацията че е получил сърдечен удар. Тя разбира се не вярва на чутото. Близначката и – Евър бяга от вкъщи, опитвайки се да разреши мистерията около смъртта на баща и. Майка и се жени повторно, но Ал не се разбира с доведения си баща, затова решава да последва примера на Евър. Тя идва тук, търсейки отговори за случилото се с баща си.

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека Icon_minitimeВто Апр 05, 2011 8:02 pm

- Предпочитам Али. - усмихнах се.
Погледнах към него и нямаше как да не забележа, че изпи доста солидно количество направо от бутилката. Зяпнахх очудено и леко отпих от чашата си, соято бармана донесе току-що, като се чувствах някак изостанала. Щеше да ми дойде в повече ако започна да пия като него.
- Мислиш ли да излезеш на дансинга. - засмях зещото бя почти сто процента сигурна че няма намерение да го направи.
Върнете се в началото Go down
Томас Минели
Вампир
Вампир
Томас Минели


Брой мнения : 10
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека Icon_minitimeСря Апр 06, 2011 5:43 am

-Хмм...незнам.
Казах отпивайки поредната глътка.
-Главната ми цел е да се напия ,а да танцувам.Може и да опитам ,но не ми е до танци.
Въздъхнах и направих отегчена физиономия.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





  Дискотека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека     Дискотека Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дискотека
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Supernatural RPG :: РП зона :: Дискотека-
Идете на: