Supernatural RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Рекламирайте форума си
Апартаментът на Никол Далия ♥ Icon_minitimeНед Юли 24, 2011 9:12 pm by Елена Гилбърт

» Създаване на езически бог
Апартаментът на Никол Далия ♥ Icon_minitimeНед Май 01, 2011 3:28 am by Ан Фреър

»  Гора
Апартаментът на Никол Далия ♥ Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 4:06 am by Елизабет Хауърд

» Флууд : )
Апартаментът на Никол Далия ♥ Icon_minitimeПет Апр 22, 2011 1:31 pm by Clear Bennet

» Търся си РП другарче
Апартаментът на Никол Далия ♥ Icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 12:12 am by Елена Гилбърт

» Създаване на ангел
Апартаментът на Никол Далия ♥ Icon_minitimeСря Апр 06, 2011 11:45 pm by Ан Фреър

»  Дискотека
Апартаментът на Никол Далия ♥ Icon_minitimeСря Апр 06, 2011 5:43 am by Томас Минели

» На горещия стол 4.4 - Евър и Ан Фреър
Апартаментът на Никол Далия ♥ Icon_minitimeСря Апр 06, 2011 3:59 am by Евър

» Търся си гадже
Апартаментът на Никол Далия ♥ Icon_minitimeВто Апр 05, 2011 3:38 am by Адриана

Top posters
Ан Фреър
Апартаментът на Никол Далия ♥ Vote_lcapАпартаментът на Никол Далия ♥ Voting_barАпартаментът на Никол Далия ♥ Vote_rcap 
Алисън Блекбърн
Апартаментът на Никол Далия ♥ Vote_lcapАпартаментът на Никол Далия ♥ Voting_barАпартаментът на Никол Далия ♥ Vote_rcap 
Елизабет Хауърд
Апартаментът на Никол Далия ♥ Vote_lcapАпартаментът на Никол Далия ♥ Voting_barАпартаментът на Никол Далия ♥ Vote_rcap 
Clear Bennet
Апартаментът на Никол Далия ♥ Vote_lcapАпартаментът на Никол Далия ♥ Voting_barАпартаментът на Никол Далия ♥ Vote_rcap 
Никол Далия ♥
Апартаментът на Никол Далия ♥ Vote_lcapАпартаментът на Никол Далия ♥ Voting_barАпартаментът на Никол Далия ♥ Vote_rcap 
Дийн Уинчестър
Апартаментът на Никол Далия ♥ Vote_lcapАпартаментът на Никол Далия ♥ Voting_barАпартаментът на Никол Далия ♥ Vote_rcap 
Сам Уинчестър
Апартаментът на Никол Далия ♥ Vote_lcapАпартаментът на Никол Далия ♥ Voting_barАпартаментът на Никол Далия ♥ Vote_rcap 
Мати Джеймс
Апартаментът на Никол Далия ♥ Vote_lcapАпартаментът на Никол Далия ♥ Voting_barАпартаментът на Никол Далия ♥ Vote_rcap 
Кейти
Апартаментът на Никол Далия ♥ Vote_lcapАпартаментът на Никол Далия ♥ Voting_barАпартаментът на Никол Далия ♥ Vote_rcap 
Ви Фреър
Апартаментът на Никол Далия ♥ Vote_lcapАпартаментът на Никол Далия ♥ Voting_barАпартаментът на Никол Далия ♥ Vote_rcap 

 

 Апартаментът на Никол Далия ♥

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Никол Далия ♥
Човек
Човек
Никол Далия ♥


Брой мнения : 95
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

Апартаментът на Никол Далия ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Апартаментът на Никол Далия ♥   Апартаментът на Никол Далия ♥ Icon_minitimeВто Мар 22, 2011 11:18 pm

Хола:
Апартаментът на Никол Далия ♥ 3103066j
Апартаментът на Никол Далия ♥ 3103067Q

Кухня и трапезария:
Апартаментът на Никол Далия ♥ 3122954B
Спалнята на Никол:
Апартаментът на Никол Далия ♥ ASID09bed_lg
Апартаментът на Никол Далия ♥ ASID09desk_lg
Банята:
Апартаментът на Никол Далия ♥ Genuine-style-bathroom
Спалнята на Елизабет:
Апартаментът на Никол Далия ♥ Bedroom-Room-Design-in-modern-apartment-design
Банята:
Апартаментът на Никол Далия ♥ Modern-Apartment-With-Ethnic-African-Bathroom-Design


Последната промяна е направена от Никол Далия ♥ на Сря Мар 30, 2011 4:31 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Елизабет Хауърд
Ловец
Ловец
Елизабет Хауърд


Брой мнения : 130
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя:

Апартаментът на Никол Далия ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Никол Далия ♥   Апартаментът на Никол Далия ♥ Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 12:16 am

Реших да се отбия при Никол,тя ми беше стара приятелка,исках да видя как е,а и щях да я помоля да остана при нея за няколко дни. Позвъних на звънеца като се надявах да си е вкъщи. Тъкмо щях да натисна звънеца още веднъж,когато чух стъпки и вратата се отвори. Не бяхме се виждали две години и тя се беше променила,аз също предполагам.
-Изненада-възкликнах аз.
Върнете се в началото Go down
Никол Далия ♥
Човек
Човек
Никол Далия ♥


Брой мнения : 95
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

Апартаментът на Никол Далия ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Никол Далия ♥   Апартаментът на Никол Далия ♥ Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 2:25 am

Изкъпах се, изсуших косата си, облякох се... Накратко - бях готова да изкарам страхотна вечер. Тъкмо отворих вратата и пред себе си съзрях Елизабет - стара, близка приятелка, която обичах изключително много. Често разговаряхме по телефона, но нямах представа, че сте я видя отново точно сега.
- Изненада! - възкликна, щом ме видя.
Стоях и я гледах с огромна изненада в очите си. За секунда мълчах, но след това устните ми се извиха в широка усмивка.
- Божичко, Ел! - казах тихо и се приближих до нея. Прегърнах я силно. Нощта явно наистина щеше да е страхотна.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Хауърд
Ловец
Ловец
Елизабет Хауърд


Брой мнения : 130
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя:

Апартаментът на Никол Далия ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Никол Далия ♥   Апартаментът на Никол Далия ♥ Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 2:40 am

Знаех си,че ще я изненадам,едва ли е очаквала да види точно мен пред вратата си. След
като се напрегръщахме Никол ме покани да вляза,а аз започнах да оглеждам апартамента
й,беше просторен и стилен.
-Апартаментита ти е много-красив-казах и се усмихнах.
-Както и де е-продължих-как си,какво става с теб,не сме виждали отдавна...-веднага започнах
с въпросите си.
Върнете се в началото Go down
Никол Далия ♥
Човек
Човек
Никол Далия ♥


Брой мнения : 95
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

Апартаментът на Никол Далия ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Никол Далия ♥   Апартаментът на Никол Далия ♥ Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 3:06 am

- Както и дa е. Kак си, какво става с теб, не сме виждали отдавна...
- Играя играта на живота. - заявих и се ухилих.
Чак когато влезе видях багажа й.
- Моля те, кажи ми, че ще останеш при мен! - погледнах я въпросително, с лек лъч надежда в очите. Това май прозвуча повече като покана.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Хауърд
Ловец
Ловец
Елизабет Хауърд


Брой мнения : 130
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя:

Апартаментът на Никол Далия ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Никол Далия ♥   Апартаментът на Никол Далия ♥ Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 3:11 am

Зарадвах се,че Никол ме покани да остана,бях забравила за куфара,който влачех със себе си,
докато тя не спомена за оставенето ми.
-Надявах се да го кажеш-казах аз и се засмях.
Оставих куфара,щях да разопаковам по-късно.
-Имаш ли някакви планове за вечерта-казах и повдигнах вежда-доста си се нагласила за момиче,
което ще си стои вкъщи и ще гледа телевизия.
Върнете се в началото Go down
Никол Далия ♥
Човек
Човек
Никол Далия ♥


Брой мнения : 95
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

Апартаментът на Никол Далия ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Никол Далия ♥   Апартаментът на Никол Далия ♥ Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 11:11 pm

- Всъщност тъкмо се канех да излизам. Разбира се, тази вечер може да бъде доста по-приятна, щом ти си тук. - ухилих се.
Вече почти бях забравила дългите пиянски нощи, които прекарвахме. Не я бях виждала толкова дълго...
- Има свободна стая. Можеш да я използваш, колкото поискаш. - усмихнах й се.
Наистина нямах нищо против да остане тук. И без това животът сама не ми се отразяваше добре. Поне щях да имам компания.
- Е, какво ще кажеш? Поредната пиянска вечер?? Повдигнах вежди и я погледнах.
- Само не ми казвай, че съм се нагласила напразно. - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Хауърд
Ловец
Ловец
Елизабет Хауърд


Брой мнения : 130
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя:

Апартаментът на Никол Далия ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Никол Далия ♥   Апартаментът на Никол Далия ♥ Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 11:17 pm

Не исках да отказвам на Никол,беше ми много скъпа,но истината беше,че не дойдох тук за да се
забавлявам,а да намеря новини за брат си.
-Благодаря ти,Никол-казах и я прегърнах- и наистина изглеждаш ослепително,но дойдох по работа,
какво ще кажеш да го отложим за по-късно?-попитах я.
Наистина исках да се позабавляваме както преди,но това щеше да почака за сега.
-Но ти излез и обещай да се забавляваш и заради мен.
Планът ми беше да си взема душ и да изляза с надеждата д открия нещо,което ще ми помогне
да намеря брат си.
Върнете се в началото Go down
Никол Далия ♥
Човек
Човек
Никол Далия ♥


Брой мнения : 95
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

Апартаментът на Никол Далия ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Никол Далия ♥   Апартаментът на Никол Далия ♥ Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 11:29 pm

Намръщих се за момент. Не исках да я оставям сама. Та тя тъкмо дойде.
Накрая се примирих, но се проснах на дивана.
- Каква работа? - попитах и я погледнах въпросително, но и в същото време - мило.
Тя много добре знаеше, че не може да запази тайна от мен. А и се надявах това да не е тайна... Тоест нещо безопастно. Нещо, от което няма да се наложи да поема последствия.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Хауърд
Ловец
Ловец
Елизабет Хауърд


Брой мнения : 130
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя:

Апартаментът на Никол Далия ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Никол Далия ♥   Апартаментът на Никол Далия ♥ Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 11:34 pm

Никол веднага ме попита каква работа имам. Не исках да й кажа не защото й нямах доверие,
а защото не исках да я забърквам в неприятности.
-Ами...нали знаеш,Том и неговите задачи-казах и извъртях очи.
Нямаше да позволя приятелката ми да пострада.
-Не е нищо важно-продължих-а ти излез,забавлявай се и омай всички момчета-казах й се засмях.
-И не се притиснявай,утре ще си напрвим вечер по женски,обещавам!-казах аз тържествено.
Върнете се в началото Go down
Никол Далия ♥
Човек
Човек
Никол Далия ♥


Брой мнения : 95
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

Апартаментът на Никол Далия ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Никол Далия ♥   Апартаментът на Никол Далия ♥ Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 11:48 pm

Изведнъж тежко въздъхнах.
- Добре тогава. Излизам. - усмихнах се.
- И да - ще ти простя, задето ми развали настроението. - засмях се.
- Но искам когато се върна да си се наместила както подобава. Това все пак е и твой дом... отсега нататък. - засмях се отново и я прегърнах.
- Чао, Ел. - усмихнах й се на една страна и тръгнах.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Хауърд
Ловец
Ловец
Елизабет Хауърд


Брой мнения : 130
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя:

Апартаментът на Никол Далия ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Никол Далия ♥   Апартаментът на Никол Далия ♥ Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 11:52 pm

Никол най-накрая реши да излезе,знаеше,че не й казвам всичко,нот точно,защото ме познаваше
знаеше,че премълчавам за нейно добро.
- Чао, Ел-каза ми тя на излизане.
-Чао,миличка,забавлявай се-провикнах се и се запътих към стаята ми.
Разопаковах си нещата на бързо,понеже не бяха много и си взех душ.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Апартаментът на Никол Далия ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Никол Далия ♥   Апартаментът на Никол Далия ♥ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Апартаментът на Никол Далия ♥
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Апартаментът на Ан
» Апартаментът на Кейти ♥
» Апартаментът на Сара Бенет ♥

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Supernatural RPG :: РП зона :: Жилища-
Идете на: