Supernatural RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Рекламирайте форума си
Имение Уинчестър Icon_minitimeНед Юли 24, 2011 9:12 pm by Елена Гилбърт

» Създаване на езически бог
Имение Уинчестър Icon_minitimeНед Май 01, 2011 3:28 am by Ан Фреър

»  Гора
Имение Уинчестър Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 4:06 am by Елизабет Хауърд

» Флууд : )
Имение Уинчестър Icon_minitimeПет Апр 22, 2011 1:31 pm by Clear Bennet

» Търся си РП другарче
Имение Уинчестър Icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 12:12 am by Елена Гилбърт

» Създаване на ангел
Имение Уинчестър Icon_minitimeСря Апр 06, 2011 11:45 pm by Ан Фреър

»  Дискотека
Имение Уинчестър Icon_minitimeСря Апр 06, 2011 5:43 am by Томас Минели

» На горещия стол 4.4 - Евър и Ан Фреър
Имение Уинчестър Icon_minitimeСря Апр 06, 2011 3:59 am by Евър

» Търся си гадже
Имение Уинчестър Icon_minitimeВто Апр 05, 2011 3:38 am by Адриана

Top posters
Ан Фреър
Имение Уинчестър Vote_lcapИмение Уинчестър Voting_barИмение Уинчестър Vote_rcap 
Алисън Блекбърн
Имение Уинчестър Vote_lcapИмение Уинчестър Voting_barИмение Уинчестър Vote_rcap 
Елизабет Хауърд
Имение Уинчестър Vote_lcapИмение Уинчестър Voting_barИмение Уинчестър Vote_rcap 
Clear Bennet
Имение Уинчестър Vote_lcapИмение Уинчестър Voting_barИмение Уинчестър Vote_rcap 
Никол Далия ♥
Имение Уинчестър Vote_lcapИмение Уинчестър Voting_barИмение Уинчестър Vote_rcap 
Дийн Уинчестър
Имение Уинчестър Vote_lcapИмение Уинчестър Voting_barИмение Уинчестър Vote_rcap 
Сам Уинчестър
Имение Уинчестър Vote_lcapИмение Уинчестър Voting_barИмение Уинчестър Vote_rcap 
Мати Джеймс
Имение Уинчестър Vote_lcapИмение Уинчестър Voting_barИмение Уинчестър Vote_rcap 
Кейти
Имение Уинчестър Vote_lcapИмение Уинчестър Voting_barИмение Уинчестър Vote_rcap 
Ви Фреър
Имение Уинчестър Vote_lcapИмение Уинчестър Voting_barИмение Уинчестър Vote_rcap 

 

 Имение Уинчестър

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Сам Уинчестър
Вампир
Вампир
Сам Уинчестър


Брой мнения : 77
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя:

Имение Уинчестър Empty
ПисанеЗаглавие: Имение Уинчестър   Имение Уинчестър Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 1:21 am

Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър
Вампир
Вампир
Сам Уинчестър


Брой мнения : 77
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя:

Имение Уинчестър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Уинчестър   Имение Уинчестър Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 1:32 am

Така и не отговорих на въпроса й. Имаше ли смисъл? Нито се страхувах от останалите ловци, нито от факта, че може да ме издаде. Всъщност, щеше да е мъртва доста преди да реши да разкаже на някого за мен. Въпреки, че нямах намерение да я убивам. Беше ми интересна. Една от малкото ловци, опитали се да ме убият и останали живи след това...
Тръгнах към имението, а тя ме последва. През цялото време очаквах да спре и да се върне, но така и не го направи. След около пет минути вече бяхме пред дома ми. Отворих вратата и я поканих.
- Влизай... ако не се страхуваш разбира се. - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Хауърд
Ловец
Ловец
Елизабет Хауърд


Брой мнения : 130
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя:

Имение Уинчестър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Уинчестър   Имение Уинчестър Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 1:39 am

Сам не отговори на въпроса ми и продължихме да вървим мълчаливо. Не след дълго бяхме пред дома му-къщата
беше голяма и красива,ами беше си къща като на обикновен човек. Стоях и я оглеждах,докато гласа на Сам не ме разсея.
- Влизай... ако не се страхуваш разбира се. -не пропусна да ме подразни той.
Въздъхнах и влязох вътре-както и отвън и вътре къщата беше красива.
-Голяма къща! Сам ли живееш?-попитах.
Щеше да е върха на сладоледа,ако си имаше изгладнели приятелчата и аз бях вечерята им,но някак
си вярвах или поне исках да вярвам,че Сам не би ми погодил такъв номер.
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър
Вампир
Вампир
Сам Уинчестър


Брой мнения : 77
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя:

Имение Уинчестър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Уинчестър   Имение Уинчестър Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 1:48 am

- Не, цяла групичка сме. Пет-шест вампира... предполагам, че след малко ще се приберат, тъкмо да се запознаете.
Засмях се. Бях сигурен, че в главата й се върти нещо такова.
- Сам живея. Така ми е по-добре. Не обичам да деля нещата си с друг, така че...
Свих рамене.
- Да ти предложа нещо за пиене?
Върнете се в началото Go down
Елизабет Хауърд
Ловец
Ловец
Елизабет Хауърд


Брой мнения : 130
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя:

Имение Уинчестър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Уинчестър   Имение Уинчестър Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 1:53 am

Не отричам,че изявлението на Сам,че са шестима не ме поизплаши,но не го показах по никакъв
начин. Това,че той беше приятелски настроен по необясними за мен причини не значеше, че и неговата групичка също ще е добронамерена. Но естествена това бе поредната шега на вампира,която на мен не ми се стори никак забавна.
- Да ти предложа нещо за пиене?-попита ме той.
-Разбира се,стига да не е кръв,бих пийнала нещо-отговорих му и продължих да оглеждам наоколо.
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър
Вампир
Вампир
Сам Уинчестър


Брой мнения : 77
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя:

Имение Уинчестър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Уинчестър   Имение Уинчестър Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 2:19 am

- Тъкмо мислех да ти предложа кръв.
Засмях се и тръгнах към кухнята. Взех две чаши и бутилка уиски.
- Пиеш ли уиски? Защото мисля, че имам само алкохол... и кръв.
ПОдсмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Хауърд
Ловец
Ловец
Елизабет Хауърд


Брой мнения : 130
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя:

Имение Уинчестър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Уинчестър   Имение Уинчестър Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 2:25 am

-Да,уиски е добре-казах.
Добре това беше наистина странно щях да пия уиски с вампир в къщата му. Ако някой ми беше
казал,че някога ще направя това щях да кажа,че е луд. Сам наля уиски и ми подаде едната чаша,
аз я взех и отпих от питието.
-Ти имаш ли някакви приятели въобще?-зачудих се-Почакай,нека перефразирам въпроса си-има ли
някой друг луд освен мен,който да ти е приятел-казах и се засмях.

Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър
Вампир
Вампир
Сам Уинчестър


Брой мнения : 77
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя:

Имение Уинчестър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Уинчестър   Имение Уинчестър Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 2:37 am

След като й подадох чашата, напълних една и на себе си и седнах на дивана до нея.
- Приятели? Вампири - да. Доста всъщност... почти колкото и враговете.
Засмях се.
- Но ако питаш за хора... не си единствената, но не са и прекалено много. Повечето хора не оцеляват толкова дълго, че да ми станат приятели... или изобщо да се запознаят с мен.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Хауърд
Ловец
Ловец
Елизабет Хауърд


Брой мнения : 130
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя:

Имение Уинчестър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Уинчестър   Имение Уинчестър Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 2:41 am

-Предполагам,че днес е щастливия ми ден-казах и се засмях.
Ако някой разбереше,че съм се сприятелила с вампир-край с репутацията ми на добър ловец
казах си. Какво пък,това,че имах един приятел кръвопиец не значеше,че ще станат повече.
-Ти си единствения ми приятел вампир-признах.
Хм,приятели ли бяхме наистина?
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър
Вампир
Вампир
Сам Уинчестър


Брой мнения : 77
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя:

Имение Уинчестър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Уинчестър   Имение Уинчестър Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 7:28 pm

- Определено.
Потвърдих думите й.
- Приятелка? Вдигаш си акциите, миличка. Далеч си от приятелство с мен. Все още си твърде далеч. Засега си...
Замълчах за момент и я погледнах.
- ... забавния, непохватен ловец, който се опита да ме убие. Но ми е прекалено забавно да се заяждам с теб, затова все още си жива.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Хауърд
Ловец
Ловец
Елизабет Хауърд


Брой мнения : 130
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя:

Имение Уинчестър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Уинчестър   Имение Уинчестър Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 7:37 pm

Погледнах Сам преценяващо и казах:
-Хм,щом казваш.
Изпих уискито и оставих празната чаша на масата.
-Можеш ли да контролираш жаждата си или щом ти се допие кръв веднага убиваш някого,
имам предвид можеш ли да изтърпиш наблизо да има човек и да не го нападнеш,ако си жаден?
Исках да науча повече неща за вампирите,а сега имах тази възможност.
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър
Вампир
Вампир
Сам Уинчестър


Брой мнения : 77
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя:

Имение Уинчестър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Уинчестър   Имение Уинчестър Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 7:49 pm

И тя продължаваше с въпросите...
- Зависи. Зависи колко съм жаден, зависи кой е човека...
Подсмихнах се.
- Не ми се налага много често да се контролирам, но все пак успявам да го направя ако е наложително. Трудно е първите години, след това се свиква.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Хауърд
Ловец
Ловец
Елизабет Хауърд


Брой мнения : 130
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя:

Имение Уинчестър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Уинчестър   Имение Уинчестър Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 7:57 pm

-Интересно-казах.
Сигурно го изнервях с въпросите си и щеше да ме изхвърли или дори убие съвсем скоро.
-Съжалявам,знам,че съм досадна. Просто съм любопитна..Последен въпрос обещавам-казах
и го погледнах невинно. И като човек ли беше същия..имам предвид и тогава ли беше гадняр, или върви в комплект с това да си вампир?-погледнах Сам.
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър
Вампир
Вампир
Сам Уинчестър


Брой мнения : 77
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя:

Имение Уинчестър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Уинчестър   Имение Уинчестър Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 8:14 pm

Любопитството й колкото и изнервящо да беше на моменти, не ми беше проблем. Напомняме ми на мен като човек. Хилядите въпроси, които задавах за вампирите, върколаците... за всички митични същества. Тогава, разбира се, дори нямах представа до къде ще ме доведе любопитството ми, но все пак...
- Не ми пречи.
Казах простичко в отговор на извинението й.
- Хм... гадняр? Това е грубо. Да речем, че общото между сегашният Сам и човека Сам е непоправимия инат... Но с това приликите се изчерпват. Като човек бях малко по-... различен.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Хауърд
Ловец
Ловец
Елизабет Хауърд


Брой мнения : 130
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя:

Имение Уинчестър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Уинчестър   Имение Уинчестър Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 8:24 pm

Сам каза,че въпросите ми,не му пречели,но сигурно го каза просто от любезност.
-Добре де,не си чак такъв гадняр,щом ме търпиш-казах и се засмях.
Опитах се да си представя какъв е бил като човек.
-Сигурно си бил добър човек-казах на глас.
Като изклюим факта,че Сам е вампир си беше наистина готин. Боже това уиски май ми проми мозъка. Погледнах към вампира,който ме гледаше развеселено.
-Хей,нали не четеш мислите ми?-казах строго.
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър
Вампир
Вампир
Сам Уинчестър


Брой мнения : 77
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя:

Имение Уинчестър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Уинчестър   Имение Уинчестър Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 8:36 pm

Умишлено запазих коментара си относно думите й. Но пък ме накараха да се замисля. Дали наистина бях по-добър като човек... Е, със сигурност поне не убивах никого. Но пък и никога не съм приемал онова жалко съществуване за нещо добро... за нещо, с което да се гордея. Годините ми на човек определено не бяха сред любимия ми период от живота.
- Ммм... не мисля, че искаш да знаеш отговора на този въпрос.
Усмихнах се. Все пак тя все още не знаеше, че мога да чета мислите й единствено ако я докосна.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Хауърд
Ловец
Ловец
Елизабет Хауърд


Брой мнения : 130
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя:

Имение Уинчестър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Уинчестър   Имение Уинчестър Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 8:43 pm

-Знаеш ли какво-започнах аз възмутена-това не ми харесва,ама никак! Ти знаеш какво си мисля
аз,аз не знам какво мислиш ти,това е много нечестно. Затова...ти ще ми кажеш какво мислиш за мен,освен,че съм забавен и непохватен ловец,става ли?
Обърнах се към него и го погледнах със сериозно изражение.
-И този път без шегички!-предупредих го.
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър
Вампир
Вампир
Сам Уинчестър


Брой мнения : 77
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя:

Имение Уинчестър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Уинчестър   Имение Уинчестър Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 11:27 pm

- Занеш ли какво...
Започнах, имитирайки думите й.
- Слабо ме интересува, че смяташ положението за нечестено. Факта, че съм вампир, а ти човек прави всичко твърде неизгодно за теб... във всяко едно отношение. А аз нямам нищо против да е така. Така, че не мисля да направя каквото и да е, за да променя това положение...
Усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Хауърд
Ловец
Ловец
Елизабет Хауърд


Брой мнения : 130
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя:

Имение Уинчестър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Уинчестър   Имение Уинчестър Icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 1:19 am

-Ти определено си гадняр!-заявих на Сам. Облегнах се на дивана и се намръщих. Бях решила да мълча,но естествено това беше непосилно за мен.
-Забелязах,че имаш басейн-казах докато гледах навън-ти печеш ли се въобще?
Огледах Сам внимателно-не беше блед,кожата му имаше лек загар,но ми беше странно да си го представя на шезлонг с коктейл в ръка.
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър
Вампир
Вампир
Сам Уинчестър


Брой мнения : 77
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя:

Имение Уинчестър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Уинчестър   Имение Уинчестър Icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 2:03 am

- Не бъди груба.
Казах с насмешка.
- Не ползвам басейна, за да се.. "пека". Обичам да плувам и вместо всеки път да ходя по плажа, понякога го правя в басейна... Пък е перфектен е за други неща.
Засмях се.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Хауърд
Ловец
Ловец
Елизабет Хауърд


Брой мнения : 130
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя:

Имение Уинчестър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Уинчестър   Имение Уинчестър Icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 2:07 am

-Добре,не искам да знам-казах и направих знак с ръка да спре преди да е казал нещо повече.
Вече пиех четвъртата чаша уиски,а това не беше добре. Никак даже.
-Трябва да спра да пия-казах на Сам-мисля,че това няма да свърши добре.
Оставих чашата на масата.
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър
Вампир
Вампир
Сам Уинчестър


Брой мнения : 77
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя:

Имение Уинчестър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Уинчестър   Имение Уинчестър Icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 3:48 pm

Не сдържах смеха си.
- Ама, че лошо вампирче съм. Първо те подмамих да дойдеш в дома ми... сега почти успешно те напивам. Бог знае какво ще направя след това.
Подсмихнах се. Аз бях изпил доста повече от Елизабет, но за разлика от нея, алкохола изобщо не ми беше подействал. Още едно предимство на това да си вампир.
- Е, спираш ли да пиеш?
Взех чашата от ръката й.
- Дори ще те оставя да си тръгнеш, ако мислиш, че е прекалено опасно да стоиш тук в такова състояние.
Подсмихнах се и леко се доближих до нея. Едва няколко сантиметра, но дори и скъсяването на това нищожно разстояние беше достатъчно, за да чуя по-ясно и отчетливо ускорения ритъм на сърцето й.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Хауърд
Ловец
Ловец
Елизабет Хауърд


Брой мнения : 130
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя:

Имение Уинчестър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Уинчестър   Имение Уинчестър Icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 5:40 pm

Сам взе чашата от ръката ми и се приближи,а сърцето ми ускори пулса си-дали беше от алкохола
или не,истината беше,че близостта му караше сърцето ми да бие по-учестено. И не беше,защото ме е страх,а заради нещо друго... Бяхме на сантиметри един от друг.
-Да си тръгвам-попитах и вдигнах вежда-веселбата тъкмо започва-прошепнах и скъсих разстоянието по между ни. Устните ми докоснаха неговите,целувката беше нежна и кратка.
Отдръпнах се леко и казах:
-Но,ако желаеш мога да си отида.
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър
Вампир
Вампир
Сам Уинчестър


Брой мнения : 77
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя:

Имение Уинчестър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Уинчестър   Имение Уинчестър Icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 6:34 pm

Виж, това беше изненадващо. Последното, което очаквах от нея беше да ме целуне. Е, явно алкохола си казваше думата. Въпреки, че предпочитах да отдавам поведението й на друго, бях почти убеден, че уискито има основна заслуга.
- И как по-точно си представяш... "забавата"?
Подсмихнах се и преди дори да е успяла да отговори на въпроса я придърпах към себе си и отново я целунах. Но този път, за разлика от предишния, целувката беше страстна и дълга... нямаше нищо общо с нежното докосване от преди малко.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Хауърд
Ловец
Ловец
Елизабет Хауърд


Брой мнения : 130
Reputation : 0
Join date : 22.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя:

Имение Уинчестър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Уинчестър   Имение Уинчестър Icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 6:42 pm

Сам ме придърпа към себе си и ме целуна,този път в целувката имаше страст и желание.
Седнах в скута му и зарових ръцете ми се сключиха около врата му. След малко ръката ми се спусна по
тялото му и свалих тениската му.
-Това отговаря ли на въпроса ти?-попитах и се подсмихнах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имение Уинчестър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Уинчестър   Имение Уинчестър Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имение Уинчестър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Дийн Уинчестър: Факти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Supernatural RPG :: РП зона :: Жилища-
Идете на: