Supernatural RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Рекламирайте форума си
Плажа - Page 2 Icon_minitimeНед Юли 24, 2011 9:12 pm by Елена Гилбърт

» Създаване на езически бог
Плажа - Page 2 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 3:28 am by Ан Фреър

»  Гора
Плажа - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 4:06 am by Елизабет Хауърд

» Флууд : )
Плажа - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 22, 2011 1:31 pm by Clear Bennet

» Търся си РП другарче
Плажа - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 12:12 am by Елена Гилбърт

» Създаване на ангел
Плажа - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 06, 2011 11:45 pm by Ан Фреър

»  Дискотека
Плажа - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 06, 2011 5:43 am by Томас Минели

» На горещия стол 4.4 - Евър и Ан Фреър
Плажа - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 06, 2011 3:59 am by Евър

» Търся си гадже
Плажа - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 05, 2011 3:38 am by Адриана

Top posters
Ан Фреър
Плажа - Page 2 Vote_lcapПлажа - Page 2 Voting_barПлажа - Page 2 Vote_rcap 
Алисън Блекбърн
Плажа - Page 2 Vote_lcapПлажа - Page 2 Voting_barПлажа - Page 2 Vote_rcap 
Елизабет Хауърд
Плажа - Page 2 Vote_lcapПлажа - Page 2 Voting_barПлажа - Page 2 Vote_rcap 
Clear Bennet
Плажа - Page 2 Vote_lcapПлажа - Page 2 Voting_barПлажа - Page 2 Vote_rcap 
Никол Далия ♥
Плажа - Page 2 Vote_lcapПлажа - Page 2 Voting_barПлажа - Page 2 Vote_rcap 
Дийн Уинчестър
Плажа - Page 2 Vote_lcapПлажа - Page 2 Voting_barПлажа - Page 2 Vote_rcap 
Сам Уинчестър
Плажа - Page 2 Vote_lcapПлажа - Page 2 Voting_barПлажа - Page 2 Vote_rcap 
Мати Джеймс
Плажа - Page 2 Vote_lcapПлажа - Page 2 Voting_barПлажа - Page 2 Vote_rcap 
Кейти
Плажа - Page 2 Vote_lcapПлажа - Page 2 Voting_barПлажа - Page 2 Vote_rcap 
Ви Фреър
Плажа - Page 2 Vote_lcapПлажа - Page 2 Voting_barПлажа - Page 2 Vote_rcap 

 

 Плажа

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Алисън Блекбърн
Човек
Човек
Алисън Блекбърн


Брой мнения : 168
Reputation : 0
Join date : 20.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя: ББащата на Али е бил ловец, който загубва живота си, когато тя е на 14 но до Али достига информацията че е получил сърдечен удар. Тя разбира се не вярва на чутото. Близначката и – Евър бяга от вкъщи, опитвайки се да разреши мистерията около смъртта на баща и. Майка и се жени повторно, но Ал не се разбира с доведения си баща, затова решава да последва примера на Евър. Тя идва тук, търсейки отговори за случилото се с баща си.

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 4:16 am

First topic message reminder :

Тук се намира плажът.
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Алисън Блекбърн
Човек
Човек
Алисън Блекбърн


Брой мнения : 168
Reputation : 0
Join date : 20.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя: ББащата на Али е бил ловец, който загубва живота си, когато тя е на 14 но до Али достига информацията че е получил сърдечен удар. Тя разбира се не вярва на чутото. Близначката и – Евър бяга от вкъщи, опитвайки се да разреши мистерията около смъртта на баща и. Майка и се жени повторно, но Ал не се разбира с доведения си баща, затова решава да последва примера на Евър. Тя идва тук, търсейки отговори за случилото се с баща си.

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 2:49 am

Страх ме ее .. засмях се. Затворих очи, поех си дълбоко въздух и се гмурнах. Щом излязох на повърхността започнах да треперя като луда. Приближих се до него и казах:
- Да бее .. студено ми еее.. - ухилих се и потърках ръцете си ..
отметнах назад мократа си коса и го погледнах жално, продължавайки да треперя..
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър
Ловец
Ловец
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 93
Reputation : 0
Join date : 21.03.2011

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 2:53 am

Май не трябваше да й казвам да го прави.
- Оу. - Успях да кажа.
- Съжалявам, май ще е по-добре да излезем.
Върнете се в началото Go down
Алисън Блекбърн
Човек
Човек
Алисън Блекбърн


Брой мнения : 168
Reputation : 0
Join date : 20.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя: ББащата на Али е бил ловец, който загубва живота си, когато тя е на 14 но до Али достига информацията че е получил сърдечен удар. Тя разбира се не вярва на чутото. Близначката и – Евър бяга от вкъщи, опитвайки се да разреши мистерията около смъртта на баща и. Майка и се жени повторно, но Ал не се разбира с доведения си баща, затова решава да последва примера на Евър. Тя идва тук, търсейки отговори за случилото се с баща си.

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 3:03 am

- Неее. - казах и се потопих отново.
Знаех че от първия път не става.. чек от втория успяваш да свикнеш с водата.. Просто исках да му видя реакцията. Засмях се и заплувах към по-дълбокото. Щом стигнах дотам, където водата ми идваше точно до гърдите, спрях да плувам и направих жест на Дийн да дойде.
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър
Ловец
Ловец
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 93
Reputation : 0
Join date : 21.03.2011

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 3:07 am

Доплувах до нея.
- По добре ли се чувстваш ?
Е, явно беше така. Погледнах я дяволито, после започнах да я пръскам с вода.
Върнете се в началото Go down
Алисън Блекбърн
Човек
Човек
Алисън Блекбърн


Брой мнения : 168
Reputation : 0
Join date : 20.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя: ББащата на Али е бил ловец, който загубва живота си, когато тя е на 14 но до Али достига информацията че е получил сърдечен удар. Тя разбира се не вярва на чутото. Близначката и – Евър бяга от вкъщи, опитвайки се да разреши мистерията около смъртта на баща и. Майка и се жени повторно, но Ал не се разбира с доведения си баща, затова решава да последва примера на Евър. Тя идва тук, търсейки отговори за случилото се с баща си.

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 3:18 am

Засмях се и затворих очи, след което отвърнах на водната му атака. След време се изморих и вдигнах ръце.
- Предавааам сеее. - изпищях и срих очи, за да не ми влезе вода в тях. Много мразех.
Погледах го милно, надявайки се това да го накара да спре и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър
Ловец
Ловец
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 93
Reputation : 0
Join date : 21.03.2011

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 3:22 am

- Добре, добре - спирам.
Засмях се и погледнах жалната й физиономия. Доста ме развеселяваше.
- Студено ли ти е вече ?
Върнете се в началото Go down
Алисън Блекбърн
Човек
Човек
Алисън Блекбърн


Брой мнения : 168
Reputation : 0
Join date : 20.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя: ББащата на Али е бил ловец, който загубва живота си, когато тя е на 14 но до Али достига информацията че е получил сърдечен удар. Тя разбира се не вярва на чутото. Близначката и – Евър бяга от вкъщи, опитвайки се да разреши мистерията около смъртта на баща и. Майка и се жени повторно, но Ал не се разбира с доведения си баща, затова решава да последва примера на Евър. Тя идва тук, търсейки отговори за случилото се с баща си.

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 3:37 am

- Малко. Знащо, да не би на теб да ти е студено? - казах подигравателно.
Приближих се до него и састанах толкова близо, че можех да усетя дъха му на лицето си.
Повдигнах вежда и изчаках да отговори на въпроса ми.
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър
Ловец
Ловец
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 93
Reputation : 0
Join date : 21.03.2011

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 3:52 am

Погледнах към нея. Беше само на няколко сантиметра от мен.
- Не. - усмихнах й се.
- Просто ме е грижа за теб.
Върнете се в началото Go down
Алисън Блекбърн
Човек
Човек
Алисън Блекбърн


Брой мнения : 168
Reputation : 0
Join date : 20.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя: ББащата на Али е бил ловец, който загубва живота си, когато тя е на 14 но до Али достига информацията че е получил сърдечен удар. Тя разбира се не вярва на чутото. Близначката и – Евър бяга от вкъщи, опитвайки се да разреши мистерията около смъртта на баща и. Майка и се жени повторно, но Ал не се разбира с доведения си баща, затова решава да последва примера на Евър. Тя идва тук, търсейки отговори за случилото се с баща си.

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 4:21 am

- Оу. И от кога така? - попитах и се надигнах на пръсти за да мога да стигна до невото на очите му.
Сложих ръката си на ръцете му, зада се нодигна и го погледнах с ангелска усмивка.
Беше ми доста интересно да го разпитвам .. на мен ми беше интересно всеки да разпитвам, но както и да е..
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър
Ловец
Ловец
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 93
Reputation : 0
Join date : 21.03.2011

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 4:29 am

- Винаги е било така.
След като тя се надигна и застана на нивото ми, я притиснах към себе си, за да не се държи на пръсти, наведох се и я целунах.
След като целувката свърши я погледнах и изчаках реакцията й.
Върнете се в началото Go down
Алисън Блекбърн
Човек
Човек
Алисън Блекбърн


Брой мнения : 168
Reputation : 0
Join date : 20.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя: ББащата на Али е бил ловец, който загубва живота си, когато тя е на 14 но до Али достига информацията че е получил сърдечен удар. Тя разбира се не вярва на чутото. Близначката и – Евър бяга от вкъщи, опитвайки се да разреши мистерията около смъртта на баща и. Майка и се жени повторно, но Ал не се разбира с доведения си баща, затова решава да последва примера на Евър. Тя идва тук, търсейки отговори за случилото се с баща си.

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 4:48 am

Щом целувката свърши .. е, не исках да свърши но както и да е.. Сложих един пръст на устата си и се усмихнах закачливо. Слижех ръце на врата му и го целунах отново. Беше адското чувство да чувства тялото му толкова близо до моето .. По едно време се спрях и го погледнах жално, след което казах:
- Ъм .. сигурен ли си? ..
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър
Ловец
Ловец
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 93
Reputation : 0
Join date : 21.03.2011

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 4:53 am

- А ти ?
Отново я целунах, а ръцете си сложих на кръста й.
После се замислих. Та тя беше дъщерята на Джон ! Едва ли би го одобрил.
Трябваше да се отдръпна, но не успях, вместо това я целунах още по-страстно.
Върнете се в началото Go down
Алисън Блекбърн
Човек
Човек
Алисън Блекбърн


Брой мнения : 168
Reputation : 0
Join date : 20.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя: ББащата на Али е бил ловец, който загубва живота си, когато тя е на 14 но до Али достига информацията че е получил сърдечен удар. Тя разбира се не вярва на чутото. Близначката и – Евър бяга от вкъщи, опитвайки се да разреши мистерията около смъртта на баща и. Майка и се жени повторно, но Ал не се разбира с доведения си баща, затова решава да последва примера на Евър. Тя идва тук, търсейки отговори за случилото се с баща си.

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 5:18 am

Отвърнах на целувките му и се надигнах върху него, като го обвих с краката си. Продължавах да обсипвам устните му със страстни целувки.
Знаех че не е правилно, спрямо баща ми, но ... би ме разбрал .. поне така мисля.
За момент отклоних устните си от неговите и го целунах по брадичката и надолу до врата, след което отново се върнах на устните...
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър
Ловец
Ловец
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 93
Reputation : 0
Join date : 21.03.2011

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 5:36 am

Тя уви краката си около мен, а аз я придържах с ръцете си.
Кожата ми насръхна, когато целуна врата ми.
На свой ред аз целунах по рамото, после отново по устните и както я целувах, приближих се до най блиските скали.
Подпрях я на едната и продължих да я целувам, но този път ръцете ми се спускаха по краката и корема й.
Върнете се в началото Go down
Алисън Блекбърн
Човек
Човек
Алисън Блекбърн


Брой мнения : 168
Reputation : 0
Join date : 20.03.2011

Роул Плей
Най-важното за героя: ББащата на Али е бил ловец, който загубва живота си, когато тя е на 14 но до Али достига информацията че е получил сърдечен удар. Тя разбира се не вярва на чутото. Близначката и – Евър бяга от вкъщи, опитвайки се да разреши мистерията около смъртта на баща и. Майка и се жени повторно, но Ал не се разбира с доведения си баща, затова решава да последва примера на Евър. Тя идва тук, търсейки отговори за случилото се с баща си.

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 6:06 am

Отвръщах на страстните му целувки, целувах врата и раменете му. По едно време чухме чужд глас. Погледнах объркано иззад скалите и видях семейскво - майка, баща и дете. Погледнах към Дийн, изкикотих се и отвих краката си от тялото му. Надигнах се последно на пръсти, целунах го и го задърпах към брега. Щом се озовахме на пясъка получихме доста странни погледи от семейството. Изтичахме до колата, изстискахме дрехите си колкото можахме. Кикотейки се, се качихме в колата и отпрашихме към хотелската стая на Дийн.
Върнете се в началото Go down
Мати Джеймс
Вампир
Вампир
Мати Джеймс


Брой мнения : 76
Reputation : 0
Join date : 01.04.2011
Местожителство : Лос Анджелис

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 01, 2011 3:52 am

Обичам вечер да се разхождам по плажа.Всичко е толкова приятно.Можеш да се насладиш на живота.Докато се разкарвах видях Heidi Scott.Поздравих я и я попитах какво прави тук.

Забележа: Пиши по-дълги постове! Поне 3 и повече реда! При следващия ти толкова къс пост го трия!
Върнете се в началото Go down
Катрин Фрийман
Вампир
Вампир
Катрин Фрийман


Брой мнения : 8
Reputation : 0
Join date : 01.04.2011

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 1:11 am

Незнам какво отново ме връщаше тук..Имах ужасно много спомени..братята бяха тук...създателя ми най-вероятно..беше дошъл защото го усещах...Но какво аз правех тук..
Не вярвах,че някога ще се върна...Но след глупостите които направих..вече и аз се чудех къде да отида..
Знаех,че тук можех да видя хора с които съм се разделила преди време..Дори не бях сигурна дали те ще искат да ме видят..Но какво пък..5 милиона години обикалям света..а не мога да се върна вкъщи..
Чудех се къде да отида..вече беше тъмно..значи на любимото ми място нямаше никой и щях да съм сама..
Запътих се към плажа...когато стигнах се огледах за всеки случай..но нямаше никой...
Доближих се до океана..но все пак си пазех роклята защото ми беше доста скъп подарък...Заслушах се във вълните...усещах морския бриз..Наслаждавах се на тишината и спокойствието което в момента излъчваше това място...
Беше наистина зарезащо с енергия..Но в този момент чух някакви стъпки..
Беше човек...усещах миризмата му..Но не бях гладна и тази миризма ми беше много позната...И все пак ме домързя да се обърна..и реших да го оставя да дойде при мен..
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър
Ловец
Ловец
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 93
Reputation : 0
Join date : 21.03.2011

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 2:11 am

Нуждаех се от уединение. Плажът бе най- подходящото място за това.Винаги ме успокояваше, подреждаше мислите ми ...
Разхождах се по брега, оставил на вълните да се разбиват в краката ми. Бях се загледал някъде в хоризонта, когато видях силует.
Приближих се.Беше някакво момиче.
Не знам откъде идваше, но носеше доста официална рокля. Дали пък не се нуждаеше от чист въздух след някое задушевно парти ?
Присвих очи и я видях.Точно под озаряващата я луна стоеше ...
- Катрин ?! - Изумих се.
Върнете се в началото Go down
Катрин Фрийман
Вампир
Вампир
Катрин Фрийман


Брой мнения : 8
Reputation : 0
Join date : 01.04.2011

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 2:36 am

Това бяха мислилите на наистна много познат човек за мен..И вече се сещах кой е..още преди да чуя гласът му..Скоро говорих с брат му..Но Сам няма да се промени с времето..
Докато Дийн...си е Дийн..ии колко ли е пораснал...
Когато каза името ми..истинктивно се обърнах..И тогава видях лицето му...
Наистина не можех да го позная..Преди 8 години го видях за последно...беше към края на пубертата..А сега е голям мъж...
-Дийн...ле лее..колко си пораснал...Не мога да те позная..-усмихнах се...но незнам защо не се приближавах..идваше ми да скоча и да го прегърна..
Но защо имах чувството,че ще го уплаша..И за това просто стоях..на това разтояние което беше създадено между нас..
-Какво правиш тук..по това време..без някоя мацка под ръка?.-повдигнах вежда и се подсмихнах..
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър
Ловец
Ловец
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 93
Reputation : 0
Join date : 21.03.2011

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 2:42 am

- Това по принцип е моя реплика. - Подсмихнах се.
- Но ти не си мръднала, така че отпада.
Приближих се още малко към нея.
- Е, трябва и да се почива някога, нали ? - засмях се.
- Какъв вятър те довя тук ?
Върнете се в началото Go down
Катрин Фрийман
Вампир
Вампир
Катрин Фрийман


Брой мнения : 8
Reputation : 0
Join date : 01.04.2011

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 2:51 am

-Вярно...е все пак традициите се променят..-усмихнах се..
-Дам..заключена на 20 години завинаги..пфуу..-направих гримаса..
-Представяш ли си ме като човек на 5 милиона...лол..свръх бабичка...-засмях се сама на глупостите си...
Видях,че Дийн се прилижи леко..И се замислих дали да не направя същото..Или пък да му скоча..но хайде..ще се държа цивилизовано..
-Ти и почивка?..Ти сериозно ли го каза Дийн?..-погледнах го очудено..след което се засмях...
-Ами..ако трябва да съм честна...нямам представа...Просто реших да с върна малко на родна земя..да видя как е..пък кой знае да срещна някой стар приятел..И както виждаш..късмета ми работи..Първия когото срещнах е самия Дийн Уинчестър..
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър
Ловец
Ловец
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 93
Reputation : 0
Join date : 21.03.2011

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 3:14 am

- Почивка образно казано. - Подсмихнах се.
- Отдавна не те бях виждал, определено ме изненада приятно.
- И все пак, това за родното мясно не ми звучи в стил Катрин.
Върнете се в началото Go down
Катрин Фрийман
Вампир
Вампир
Катрин Фрийман


Брой мнения : 8
Reputation : 0
Join date : 01.04.2011

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 3:24 am

-Aха..така по става..-засмях се...
-Незнам..ти може би повече ме изненада..-повдигнах вежда...
-Амии..личи си че ме познаваш...-засмях се..-Просто вече незнаех къде да се завъртя..Пък и много работи се случиха през тези години...-повдигнах рамене..
-Малко спокойствие..ии заглъхване на купонджийския живот няма да ми сео тразят зле..-завъртях очи...
-Знаеш ли странно ми е да има толкова разтояние между нас..-погледнах го..
И след секунда бях на две крачки от него..Какво пък...нищо нямаше да стане..
Селунах го..не показвах никакви чувства...просто целувка...беше страстна..и величествена..Но не позволих да види...че може би имам стари чувства...
-хмм..научил си се да се целуваш..-подсмихнах се..
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър
Ловец
Ловец
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 93
Reputation : 0
Join date : 21.03.2011

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 3:47 am

Целувката й бе нежна, но и настоятелна. Някак познати чувствах устните й.
- Много неща съм научил.
Усмихнах й се и отново я придърпах към себе си.Този път инициаторът бях аз.
Върнете се в началото Go down
Катрин Фрийман
Вампир
Вампир
Катрин Фрийман


Брой мнения : 8
Reputation : 0
Join date : 01.04.2011

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 3:52 am

Хмм...харесаха ми мислите му..
-Ауу..ще видим..може и още да научиш..-усмихнах се заедно с него..
Той ме придърпа към себе си..и отново ме целуна..
Целувката беше настоятелна..страстна..сякаш искаше да ми покаже,колко е пораснал..
-Определено...вече не си онзи мъник..когото помня...-незнам защо но ми доставяше голямо удоволствие да го дразня..
-Като изключим факта че имаш някоя друг бръчка..-повдигнах рамене и едвам сдържах усмивката си..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Плажа
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Supernatural RPG :: РП зона :: Плаж-
Идете на: